Jak radzić sobie z rutyną handlową i odważnie wychodzić poza strefę komfortu ?
Jak budować motywację handlowca do korzystania z indywidualnego potencjału?

Doceniaj pozytywy. „Odtruwanie” osłabionego handlowca jest obowiązkiem szefa.

Prawie każdy handlowiec słabnie, traci wiarę i motywację oraz widzi rzeczywistość w czarnych barwach, kiedy skumulują się kłopoty i porażki. Zadaniem szefa i kolegów z zespołu jest przypominanie prawdziwych atutów, pozytywów i korzyści oraz przewartościowanie trudnych sytuacji. Te sposoby powinny być stosowane systematycznie, aby odbudowywać pewność siebie i zaangażowanie handlowca.

Pozwól sobie na niekonwencjonalne zachowania handlowe. Eksperymentuj, aby odzyskać przyjemność i satysfakcję w grze handlowej.

Kiedy zaczynasz nudzić się w kontakcie z klientem, powinieneś świadomie wychodzić poza strefę komfortu i rutynowych działań. Jest wiele „kolorowych”, niekonwencjonalnych zachowań, których jeszcze nigdy nie spróbowałeś użyć w grze handlowej. Warto odwołać się do swoich indywidualnych i niepowtarzalnych możliwości, aby odzyskać świeżość i twórczą ekscytację podczas spotkań z klientami.

szkolenia handlowe, szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe, szkolenia z obsługi klienta, obsługa klienta szkolenia, akademia współpracy kontrakt,Wypróbuj własne nowe sposoby handlowe w bezpiecznych warunkach podczas warsztatu Wychodzenie z rutyny:

  • odtruwanie i przewartościowanie jako metoda wychodzenia z osłabienia handlowego
  • antyhandlowiec – niekonwencjonalny sposób sprzedawania
  • eksperymentowanie nowych zachowań – od bezpiecznych do ryzykownych
  • trening indywidualny z wykorzystaniem osobistego potencjału

Zapytaj o szczegóły szkolenia „Antyhandlowiec. Wychodzenie z rutyny”