Coaching indywidualny dla managerów wszystkich szczebli oraz dla szefów zespołów sprzedażowych i dla handlowców.
Doskonalenie umiejętności profesjonalnych i osobistych.
Jak poszerzać arsenał środków potrzebnych do realnej zmiany?

coaching biznesowy, coaching, coaching sprzedażowy, coaching handlowy, akademia współpracy kontrakt, coaching narzędziowy, coaching managerski, szkolenie podwładnych, szkoła trenerów wewnętrznychIndywidualny coaching narzędziowy dla szefów.
Wsparcie w pracy z podwładnymi oraz w rozwoju zawodowym i osobistym.

Zdajemy sobie sprawę, że szefowie na różnych szczeblach zarządzania są często samotni w swoich zawodowych zmaganiach. Młodym managerom brakuje doświadczenia, narzędzi i mentora a starszym doskwiera rutyna i brak nowych perspektyw. Indywidualne sesje z doświadczonym i wiarygodnym coachem mogą być użytecznym wsparciem w wypracowaniu nowych sposobów skuteczniejszego radzenia sobie w relacji z podwładnymi. Praca w systemie coachingu narzędziowego nie wymaga wielu systematycznych spotkań, bo to nie jest psychoterapia. Koncentrujemy się na konkretnych, ważnych dla szefa obszarach, które związane są z trudną rolą decydenta.

Indywidualny coaching handlowy.
Pomóż swoim pracownikom w relacji z klientami.

Szefom zespołów sprzedażowych nie wystarcza często czasu na objęcie opieką coachingową wszystkich swoich podwładnych. Niektórzy szefowie mają kłopot w prowadzeniu coachingu i doglądaniu standardów jakości pracy z opornymi lub bardzo doświadczonymi pracownikami. Jesteśmy w tej sprawie do dyspozycji. Istnieje duża szansa, że z zewnętrznym coachem handlowcy szybciej przekroczą swoje ograniczenia oraz wejdą na drogę zmiany i rozwijania swoich umiejętności w relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

coaching biznesowy, coaching, coaching sprzedażowy, coaching handlowy, akademia współpracy kontrakt, coaching narzędziowy, coaching managerski, szkolenie podwładnych, szkoła trenerów wewnętrznych

Indywidualny coaching interwencyjny.
Przygotowanie do nietypowych i najtrudniejszych rozmów w firmie.

Nie wszystko w organizacji dotyczy klasycznego zarządzania, motywowania czy jakości obsługi klienta. Zdarzają się niespodziewane lub przełomowe sytuacje, które wykraczają poza znane standardy szefowskie, handlowe czy interpersonalne. Czeka Cię niezwykle ważna i trudna rozmowa z zarządem, przełożonym, pracownikiem lub innym członkiem organizacji, od której zależą Twoje dalsze losy. Być może jest to jedyna okazja, żeby dobrze ochronić swoje interesy lub zbudować swoją pozycję. Możesz się do tego przygotować, korzystając z coachingu interwencyjnego. Przetrenujesz najbardziej korzystny dla Ciebie wariant poprowadzenia takiego ważnego spotkania i zdobędziesz zaplecze, które ochroni Cię przed destrukcyjnym działaniem silnych emocji.

Zapytaj o szczegóły szkolenia „Coaching menadżerski, handlowy, interwencyjny”